Solidność
Terminowość
Gwarancja

Home Developer – o firmie

Doświadczenie liczone w ponad 20 latach pracy, setkach oddanych do użytku mieszkań i zbudowanych domów. Fachowość gwarantująca bezpieczeństwo i dotrzymywanie terminów. Precyzja widoczna w dbałości o wszystkie detale realizacji. Taki właśnie jest Home Developer Sp. z o.o. – partner, który każdy etap projektu budowlanego prowadzi na najwyższym w Polsce poziomie.

Home Developer Sp. z o.o. to podmiot wywodzący się z firmy deweloperskiej J&P Sp. z o.o., która z sukcesem funkcjonuje na rynku nieruchomości od 20 lat. Nasze doświadczenie oraz jakość pracy doceniają mieszkańcy i inwestorzy z całej Polski, m.in. osiedli mieszkaniowych w Szczecinie na 150 mieszkań czy w Polanicy-Zdrój na 100 mieszkań. Wybudowaliśmy również m.in. mieszczący się w Szczecinie pięciopiętrowy biurowiec „Pentagon” o powierzchni blisko 3000 m² i 15 000 m³ kubatury.

Z praktyki wiemy, jak wiele wyzwań stoi przed osobami, które same planują zbudować wymarzony dom. W zasadzie we wszystkich z nich, Home Developer ma już wypracowane, stabilne rozwiązania. Kwestie prawne, wybór lokalizacji, projekt architektoniczny, rzetelna firma budowlana. Każdy etap budowy, od stanu surowego, przez instalacje elektryczne, sanitarne, tynki, posadzki, elewacje, aż po zagospodarowanie terenu i odbiory, musi być zrealizowany solidnych, pewnych specjalistów.

Home Developer dba o bezbłędną realizację każdego z etapów budowy. Mamy wypracowane zasady współpracy ze świetnymi fachowcami, dzięki czemu dostajemy od nich dobre ceny, terminy i jakość. Zawsze łatwiej jest rozmawiać z podwykonawcami z pozycji ważnego partnera biznesowego, niż prosząc o ofertę jako klient indywidualny. Dlatego nie tylko oszczędzamy Państwa czas, który poświęciliby Państwo na poszukiwanie i weryfikację dostawcy w każdym z etapów budowy domu. Kupując dom postawiony przez Home Developer, nabywają Państwo nie tylko obiekt, ale też nasze kontakty, know-how i kontrolę jakości. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że każdy element, który został w nim zrealizowany, jest wykonany prawidłowo, z wysokiej jakości materiałów i będzie się z niego doskonale korzystało przez bardzo długie lata.

Zapraszamy do kontaktu!

0
liczba aktualnych inwestycji
0
liczba m2 w budowie